Sētas dēļi

 

Piedāvājam iegādāties sētas dēļus. Pieejami ir priedes/egles sētas dēļi.

Sētas dēļu izmēri un cenas

Materiāls Biezums Platums
Sedzošās virsmas
Garums Cena
par gabalu
Cena
par t/m
Sētas dēļa profils
Egle 21 mm 105 mm 3.65 m 3,90 eur / gab. kaltets
Egle 21 mm 105 mm 3.00 m 3,21 eur / gab.

-par sētas dēļu pieejamību interesēties sazinoties ar mums
- cenām ir informatīvs raksturs, tās var atšķirties no tabulā uzrādītajām. Atkarīgs no pasūtāmā apjoma, garuma, kvalitātes prasībām u.c. cenas ir norādītas bez pvn.

Materiālu pieejamība:

Lai uzzinātu precīzos izmērus, kas uz doto brīdi ir pieejami noliktavā lūdzu zvaniet mums.

Materiālu apraksts:

  • Sētas  dēļi

Sētas dēļi ir zāģēti no kvalitatīvas koksnes un ir kaltēti/ēvelēti. Sētas dēļu mitruma % saturs pirms impregnēšanas  ir 18%. Sētas dēļi tiek šķiroti atbilstoši to paredzētajam pielietojumam.

Sētas dēļiem ir pieejama impregnēšana brūnā/zaļā tonī. Tā pat ir iespējama arī sētas dēļu rūpnieciskā krāsošana.

  • Augstspiediena impregnēšana

Impregnēšana tiek veikta saskaņā ar Lielbritānijas valsts standartu BS8417. Ķīmiskajai apstrādei tiek izmantots videi visdraudzīgākais impregnēšanas šķidrums, kas nesatur arsēnu un hromu. Šobrīd kokmateriāli tiek apstrādāti ar C4, ko ražo OSMOSE rūpnīcā Zviedrijā.

Šādi apstrādātu koksni var izmantot dažādiem mērķiem: ēku būvniecībā, terasēm, dārza celiņiem, dārza mēbelēm, koka sētām un žogiem, krastu stiprinājumiem un laipām, koka tiltiem un dažādiem citiem kokmateriālu izstrādājumiem, kurus  nepieciešams pasargāt no mitruma un ūdens postošās ietekmes.

Ar OSMOSE C4 apstrādātajiem kokmateriāliem ir maigi zaļa krāsa, kas saglabājas pietiekami ilgi. Vairāku gadu laikā, saules ietekmē apstrādātajiem kokmateriāliem nedaudz mainās tonis uz zaļganpelēku, bet aizsardzību kokam tas nemazina.  Veicot impregnēšanu kokmateriāliem nav nepieciešama apstrāde ar citu aizsarglīdzekli. Pat vistiešākajā saskarsmē ar augsni vai ūdeni tie kalpos no 10 līdz pat 20 gadiem.

  • Rūpnieciskā krāsošana

Sētas dēļiem ir pieejama arī rūpnieciskā gruntēšana, krāsošana, eļļošana. Par rūpnieciskās krāsošanu un tās priekšrocībām variet lasīt sadaļā -Rūpnieciski krāsoti apdares dēļi. Sīkāk par šī pakalpojumu izmaksām interesēties sazinoties ar mums.