Par mums

Uzņēmums KOKMATERIĀLU TIRDZNIECĪBAS GRUPA ir dibināts 2004. gadā. Izvirzot kā galveno kritēriju – kvalitāti un augstu atbildības sajūtu par piegādātajiem materiāliem un veiktajiem pakalpojumiem,  pēc salīdzinoši nelielā darba posma varam lepoties ar vairākiem apmierinātiem klientiem un pastāvīgiem, stabiliem sadarbības partneriem.

Uzņēmuma galvenās darbības jomas ir:

  • Zāģmateriālu tirdzniecība,
  • Apdares dēļu tirdzniecība,
  • Pasūtijumu komplektēšana un piegāde celtniecības ogjektos,
  • Grīdas dēļu tirdzniecība,
  • Zāģmateriālu impregnēšana.

Īsumā raksturojot uzņēmuma KOKMATERIĀLU TIRDZNIECĪBAS GRUPA  darbības principus, varam teikt - mēs  pildām uzticētos pasūtījumus, darbus kvalitatīvi un laicīgi.

Īstenot  izvirzītos mērķus un darbus ir vieglāk, ja strādājiet ar profesionāļiem.

Mūsu misija ir nodrošināt savus klientus ar kvalitatīviem kokmateriāliem un to izstrādājumiem. Kā arī uzturēt augsti profesionālau sadarbību ar klientiem.

Lai uzņēmumā nodrošinātu pastāvīgu, nemainīgi augstu darba kvalitātes līmeni, mūsu uzņēmuma darbinieki patstāvīgi seko līdzi informācijai par jaunākajām izmaiņām kokrūpniecībā, būvniecībā un būvmateriālu-kokmateriālu klāstā Latvijā un ārzemēs, apmeklē izstādes un seminārus.

Mēs uzskatām, ka vislabākās zināšanas var dot iegūtā profesionālā izglītība, izcilas prasmes var sniegt ilggadēja pieredze, savukārt, profesionalitāti var iegūt nepārtraukti attīstot savas prasmes un turpinot izglītoties.

Andris Ozols
SIA KOKMATERIĀLU TIRDZNIECĪBAS GRUPA
Direktors